FAQ

Бути членом КС “Калина”, мати при собі паспорт, ідентифікаційний код та суму коштів, яку Ви бажаєти вкласти на депозитний вклад (ставки розміщені в розділі “Депозити”).
КАЛИНА
Кредитна спілка
Бути членом КС “Калина”, мати при собі паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи за 6 останніх місяців (встановленого взірця). Тарифи та умови надання кредитів дивись розділ “Кредити”
КАЛИНА
Кредитна спілка
Для того, щоб скористатися фінансовими послугами нашої установи Вам необхїідно, перш за все, стати її членом. Для цього необхідно мати приписку/реєстрацію в межах Тернопільської області, взяти паспорт та ідентифікаційний код і прийти в КС “Калина” (центральний офіс або ж у будь-яке наше відділення). Ознайомитися з документами, принципами діяльності КС, фінансовими програмами, які ми пропонуємо для своїх членів (якщо Ви розділяєте наші погляди, то Ви є нашим потенційним членом – Ласкаво просимо до великої та дружньої сім’ї КС “Калина”); На місці заповнюється заява на вступ до спілки та оплачується вступний та членський внесок в розмірі 10 грн.; В день прийняття Вас в члени КС Ви маєте право скористатися всім спектром послуг, які надає наша фінансова установа.
КАЛИНА
Кредитна спілка
Скористатись кредитними програмами КС “Калина” можна особам, які досягнули 18 річного віку. Щоправда, у віці з 18 до 25 років для отримання кредиту Вам необхідно буде отримати згоду батьків (один із батьків обов’язково виступає поручителем). Кредитна спілка “Калина” надає кредити членам КС, вік яких не перевищує 65 років.
КАЛИНА
Кредитна спілка
Максимальна сума (забезпечення – застава майна) – до 250 000, 00 грн. Максимальна сума (забезпечення – порука фізичних осіб та/або юри­дичних осіб) – до 7000,00 грн. Максимальна сума кредиту для осіб, поручителем по яких виступає юридична особа, з якою укладений договір про співпрацю, суму кредиту без застави майна визначається відносно суми доходу.
КАЛИНА
Кредитна спілка

На який максимальний термін можна отримати кредит?

Забезпечення – застава рухо­мо­го майна – до 5 років. Забезпечення – порука фізичних осіб та/або юри­дичних осіб – до 2 років.
КАЛИНА
Кредитна спілка
Можна. При достроковому розірванні депозитного договору здійснюється перерахунок відсотків за ставкою вкладу до запитання – 12% річних.
КАЛИНА
Кредитна спілка
Ні. Кредитні спілки, згідно чинного законодавства України, здійснюють операції виключно в національній валюті.
КАЛИНА
Кредитна спілка

У чому головні відмінності між банком та кредитною спілкою?

Кредитна спілка, на відміну від банківських установ – це організація, створена з метою надання допомоги своїм членам шляхом їх взаємного кредитування. Кожен член кредитної спілки, незалежно від того чи він користується депозитними або кредитними програмами, є її повноправним власником. Кредитна спілка – є найдемократичнішим фінансовим інститутом (один член – один голос), керівні органи КС обираються загальними зборами, спілка є неприбутковою організацією, створена для надання фінансових послуг своїм членам. Схема діяльності КС проста: одні, захищаючи свої заощадження від інфляції, розміщують їх на депозитних вкладах, інші – користуються цими коштами на кредитній основі. Діяльність КС спрямована не на отримання прибутку, а на покращення добробуту її членів. Користуючись послугами КС Ви стаєте співвласником фінансової установи – користуючись послугами банку Ви є лише його клієнтом!
КАЛИНА
Кредитна спілка